24.5 C
Tirana
E diel, 4 Qershor, 2023
Ballina Etiketimet Bashkëlojtarët

Etiketim: bashkëlojtarët

Alves: Edhe Messi është njeri dhe ka nevojë për bashkëlojtarët

0
Ish-lojtari i Barcelonës, Dani Alves, thotë se Lionel Messi ka nevojë për mbështetje më të madhe nga bashkëlojtarët, në mënyrë që skuadra të arrijë...

A u rrah vërtet nga bashkëlojtarët?

0
Deian Boldor, ish-kapiteni i Rumanisë U-21, prej një sezoni pjesë e Partizanit, u bë çështje dite para derbit të madh të kryeyqtetit. Ai, bashkë...

Pas testeve për koronavirus, dalin rezultatet për Messin dhe bashkëlojtarët e...

0
Dalin rezultatet e testeve të koronavirusit për Messin dhe bashkëlojtarët e tij. Skuadra e Barcelonës ka bërë dje testimin e lojtarëve për koronavirus para rikthimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS