14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëkohore

Etiketim: bashkëkohore

Teatri, reagon aktori i njohur Viktor Zhusti: Të tërhiqen palët politike,...

0
Në një kohë që në çështjen e teatrit është përfshirë edhe Presidenti, edhe drejtuesit e PD dhe LSI, aktori i njohur Viktor Zhusti u...

“Hello” nga Adele, një nga kryeveprat e muzikës bashkëkohore

0
Adele është njëra nga këngëtaret më të njohura në botë, shkruan KultPlus. E lindur në Totenham të Anglisë, Adele, arriti majat e famës me këngët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS