24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëjetesa

Etiketim: bashkëjetesa

Bashkëjetesa mes Jonidës dhe Romeos, çifti ironizon portalet

0
Marrëdhënia e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj është përfolur vazhdimisht në mediat rozë. Shpesh herë është shkruar se dyshja e showbizit shqiptar është ndarë e...

Meta kujton masakrën e Srebrenicës: Jetike që bashkëjetesa etnike-fetare dhe kulturore...

0
Presidenti Ilir Meta ka kujtuar sot masakrën që ndodhi në Srebrenicë 25 vjet më parë ,më e rënda në Evropë që nga Lufta e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS