26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëdrejtimi

Etiketim: bashkëdrejtimi

Zbulohet shkresa dhe arsyet për shkarkimin e Rudina Hajdarit nga bashkëdrejtimi...

0
Gazetarja e Top Channel, Elda Menga ka siguruar shkresën që shpjegon arsyet për shkarkimin e Rudina Hajdarit si si bashkëkryetare e Komisionit për reformën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS