23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkatdhetari

Etiketim: bashkatdhetari

Neymari është tregues i kulturës lakmitare braziliane dhe mosmirënjohës – thotë...

0
Juninho Pernambucano, një ish-futbollist i shquar brazilian, e ka kritikuar ashpër Neymarin duke folur për gjendjen e tij në Paris Saint-Germain, duke këmbëngulur se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS