14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkatdhetarët

Etiketim: Bashkatdhetarët

​Selimi: Bashkatdhetarët tanë, zë i fuqishëm i Kosovës dhe forcë kyçe...

0
Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi me rastin e vizitës zyrtare në Bruksel, ka takuar bashkatdhetarët shqiptar të cilët jetojnë dhe veprojnë në mërgatë me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS