14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkarisht

Etiketim: bashkarisht

Kosova dhe Maqedonia e Veriut manifestojnë bashkarisht “Ditën Botërore të Pingpongut”

0
Në Shkup u organizua aktiviteti i përbashkët Maqedoni e Veriut vs Kosovë me moton dy shtete një tavolinë, me ç'rast u organizua ndeshje miqësore...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS