23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet BashaMeta

Etiketim: BashaMeta

Përfundon takimi Basha-Meta/ Presidenti: T’i qëndrohet marrëveshjes! Jo aventurë me Kushtetutën

0
Ka përfunduar takimi mes presidentit Ilir Meta dhe kreut të PD që nisi para një ore. Takimi i kërkuar prej Metës u zhvillua një ditë...

Zbardhen detaje nga takimi Basha-Meta/ Presidenti: T’i qëndrohet marrëveshjes! Jo aventurë...

0
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka mbërritur në presidencë për takimin që do të zhvillojë me presidentin e vendit, Ilir Meta. Burimi: top-channel.tv

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS