13.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bash

Etiketim: Bash

Berisha flet për Bashën: Lëshonte komunikata duke shkarkuar njërin e tjetrin!...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë takimit me demokratët e Fierit, deklaroi se autokracia brenda PD-së ka marrë fund.Sipas tij, ish-kryetari Lulzim Basha lëshonte komunikata për...

Berisha tregon bisedën me Bashën pas shpalljes non grata: Ja çfarë...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha tregoi sot në Elbasan një episod me ish-kreun e PD Lulzim Basha, pas shpalljes së tij non grata nga SHBA.Berisha u...

Hiqen njerëzit e Bashës, kush janë 150 anëtarët e rinj të...

0
Komisioni Qendror i Numërimit në një konferencë për mediat bëri me dije emrat e rinj  që do të jenë pjesë e Këshillit Kombëtar të...

Belind Këlliçi: Vendimi i Bashës më 9 shtator ‘detyroi’ Berishën t’i...

0
Temë debati mbrëmjen e sotme në "Top Story"  është rrugëtimi dhjetë vjeçar në opozitë i Partisë Demokratike.Deputeti i PD-së Belind Këlliçi teksa ka komentuar...

Spaho: Alibeaj kontingjent i Ramës, po bën me arrogancë lojën e...

0
Deputeti Edmond Spaho, është shprehur se Edi Rama po përpiqet që të mbajë ndezur zjarrin brenda opozitës pasi frikësohet nga rikthimi i opozitës e...

Nard Ndoka me akuza të rënda ndaj Lulzim Bashës

0
Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka folur për ish-kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ku e ka akuzuar se sot ai nuk ndodhet...

Pas Tabakut, Dumës dhe Kunatit të Bashës, Veliaj fiton gjyqin edhe...

0
Pas fitoreve në gjykatë për akuzat e shpifjes me Jorida Tabakun, Grida Dumën dhe kunatin e Lulzim Bashës, Erion isufin, kryetari i Bashkisë së...

Veliaj fiton përfundimisht gjyqin ndaj kunatit të Bashës, edhe Gjykata e...

0
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka fituar përfundimisht betejën gjyqësore, edhe në Gjykatën e Posaçme të Apelit, me kunatin e kryetarit të PD-së Lulzim Basha, Erion...

Pse Berisha po e sulmon sërish Bashën? Analisti habit me përgjigjen

0
Analisti Mentor Nazarko ka analizuar situatën mes ish-kryeministrit Berisha dhe Lulzim Bashës. Nazarko tha se përplasja mes tyre u rikthye edhe pse u duk...

A provojnë deklaratat e Bashës një bashkëpunim të fshehtë me Ramën?...

0
Diplomati Agim Nesho ka komentuar mbrëmjen e sotme 'sulmin' që Lulzim Basha bëri ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha duke artikuluar të njëjtën kërkesë të kryeministrit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS