26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baselin

Etiketim: Baselin

Xhaka dhe Tushi me Baselin – larg vendit të dytë

0
Futbollistët shqiptarë Taulant Xhaka dhe Tician Tushi me ekipin e Baselit ngecin në luftë për vendin e dytë pas barazimit në udhëtim me rezultat...

Xhaka dhe Tushi me Baselin mbetën larg vendit të dytë

0
Futbollistët shqiptarë Taulant Xhaka dhe Tician Tushi me ekipin e Baselit ngecin në luftë për vendin e dytë pas barazimit në udhëtim me rezultat...

Xhaka, Ademi e Bunjaku me Baselin kualifikohen, nuk mjaftoi goli i...

0
Skuadra e mirënjohur zvicerane, Baseli është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Zvicrës, e cila pas 120 minutave e mposhti në udhëtim me rezultat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS