20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bartni

Etiketim: bartni

Tom Hanks: ‘Turp për ju’ nëse nuk bartni maska

0
Një nga personat më të famshëm në botë që u prek me Covid-19 raportohet se ka bërë të ditur ndjenjat e tij për ata...

Këshilla se si të lëvizni dhe bartni gjërat sigurt gjatë pandemisë

0
Profesionistët e bartjeve dhe ekspertët e pasurive të patundshme tregojnë se si mund të siguroni një lëvizje të sigurt dhe pa probleme. Ju keni mjaft...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS