19.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bartjes

Etiketim: bartjes

Zbulohet ndërmjetësi i bartjes së koronavirusit te njerëzit?

0
Një studim i ri ka gjetur se Sars-CoV-2, virusi që shkakton Covid-19, mund të ketë origjinën nga kombinimi i virusit të lakuriqëve dhe pangolinëve....

​Zbulohet ndërmjetësi i bartjes së koronavirusit te njerëzit?

0
Një studim i ri ka gjetur se Sars-CoV-2, virusi që shkakton Covid-19, mund të ketë origjinën nga kombinimi i virusit të lakuriqëve dhe pangolinëve....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS