14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bartja

Etiketim: Bartja

Rritja e ‘maskne’ (akne fytyre nga bartja e maskës për fytyrën)...

0
Nëse nuk e keni bërë tashmë, do të bëheni e afërt me një aksesor të ri dhe thelbësor: maskën tuaj të fytyrës. Tani që qeveria...

Bartja e maskave të reja: Çfarë do të jetë shumë më...

0
Shkencëtarët tani thonë që ata mund t’i zëvendësojnë maskat për fytyrë si zgjidhje më shumë se të rehatshme dhe efikase kundër pandemisë së coronavirusit –...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS