17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bartet

Etiketim: bartet

Studiuesit në SHBA zhvillojnë një aparat fotografik, i cili mund të...

0
Studiuesit në SHBA kanë zhvilluar një aparat fotografik pa tel, i cili është mjaft i lehtë për t’u bartur nga brumbuj të gjallë. Sipas mediave...

Gjinovci: Covid-19 nuk bartet nga ushqimi

0
Drejtori i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë, Valdet Gjinovci, tha se inspektorët janë aktivizuar që nga fillimi i pandemisë për të bërë mbikëqyrjen e...

Edhe një virus tjetër i rrezikshëm po përhapet, ka filluar të...

0
Virusi i rrezikshëm i Hepatitit E ka filluar të përhapet nga minjtë tek njerëzit në Hong Kong, kjo edhe është arsyeja pse pacientë të...

Mësoni cili virus ngjitës bartet lehtë tek fëmijët në dimër

0
Sikur në çdo vend të botës edhe në vendin tonë disa nga sëmundjet ngjitëse janë më serioze dhe problematike te fëmijët e vegjël, te...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS