16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bartësin

Etiketim: bartësin

Shkencëtarët thonë se kanë arritur të zbulojnë bartësin e Covid-19 tek...

0
Një studim i ri ka gjetur se Sars-CoV-2, virusi që shkakton Covid-19, mund të ketë origjinën nga kombinimi i virusit të lakuriqëve dhe pangolinëve. Gjetjet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS