17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barriera

Etiketim: barriera

Ministri i Ramës ironizon opozitën: Kuvendi të vendosë barriera mes jush,...

0
Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ka ironizuar në Kuvend opozitën, kjo edhe pas debatit të sotëm mes dy ligjvënësve demokratë, Edmond Spahos dhe Gazment...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS