23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barnat

Etiketim: Barnat

Barnat që parandalojnë koagulimin e gjakut mund të ndihmojnë në raste...

0
Barnat që parandalojnë koagulimin e gjakut mund të ndihmojnë në raste të rënda të COVID-19, tregoi një studim i lëshuar të mërkurën. Zbulimi nga një...

Barnat që efekt anësor kanë shtimin e peshës

0
Medikamentet kanë një qëllim specifik, të kurojnë e të shërojnë një problem të caktuar shëndetësor. Megjithatë, shumë prej tyre shoqërohen me efekte anësore dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS