5 C
Tirana
Sunday, December 15, 2019
Ballina Etiketimet Barkut

Etiketim: barkut

Dieta me kumbulla, redukton fryrjen e barkut dhe mbron zorrët

0
Dieta me kumbulla është e përsosur për ata që duan të reduktojnë fryrjet e barkut dhe të kujdesen për shëndetin e zorrëve. Kumbullat karakterizohen...

Edhe pse 53 vjeçare, Halle Berry mund të krenohet me muskujt...

0
Halle Berry është e njohur për angazhimet e vazhdueshme në palestër, ndërsa në rast të nevojave për realizimin e roleve filmike, ajo i intensifikon...

Kombinime të ndryshme të ushtrimeve për muskujt e barkut

0
Studioni ushtrimet shumë të mira për muskuj të barkut Kombinimi i pozave nga joga, pilatesi dhe baleti do ta bëjnë stërvitjen tuaj interesante dhe të...

Zhdukni dhjamin e barkut me këto 3 hapa!

0
Dhjami i krijuar në zonën e barkut, konsiderohet si një zonë shumë e vështirë e trupit. Por ndonëse ndonjëherë edhe ushtrimet duket se nuk japin...

MOST POPULAR

HOT NEWS