24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barkë

Etiketim: barkë

Policia tregon pamjet Naya Rivera dhe djalit të saj Josey para...

0
Autoritetet në kërkim të aktores Glee Naya Rivera kanë publikuar pamjet CCTV të nënës dhe djalit të saj Josey që mbërritën në Liqenin Piru...

Aktorja amerikane mbytet në liqen, djali 4-vjeçar gjendet në gjumë në...

0
Aktorja e serialit të njohur amerikan “Glee” Naya Rivera besohet se ka vdekur e mbytur në liqen, ndërsa djali i saj 4-vjeçar Josey është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS