14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bariu

Etiketim: bariu

E zunë poshtë pllakat e gurit, humb jetën bariu 55-vjeçar nga...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një 50 vjeçar ka humbur jetën. 50 vjeçari V.C kishte dalë për të kullotur...

Gjendet i pajetë bariu në Berat, që dje kishte humbur kontaktet...

0
Është gjetur i pajetë në Berat 55-vjeçari i identifikuar si Vladimir Ceno, i cili ka qenë duke kullotur bagëtinë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Bën një jetë bariu

0
Kosit barin dhe bën shëtitje në kalë, por jo për këtë arsye ka hequr dorë nga karriera e tij si bomber. I larguar momentalisht në një...

E kafshoi ariu ne koke, shpatull e kembe, kush eshte bariu...

0
Publikohen fotot e bariut të sul.muar nga ariu në zonën e Sasatit në malin e Gjallicës. Personi që shihni në fotot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS