26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baristen

Etiketim: baristen

“Miku i besuar” përdhunon e vret baristen 20 vjeçare duke e...

0
Një vrasës që ishte “i besuar” për të shoqëruar për në shtëpi një vazjë të re, e vrau dhe e përdhunoi para se ta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS