14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bari

Etiketim: Bari

“Shtëpi bari” në Valbonë! Shpallet në kërkim pronari, e “pëson” edhe...

0
Një banesë e përshtatur për kultivimin e lëndëve narkotike është zbuluar në Valbonë.Në kërkim u shpall 43-vjeçari Sh. S., pasi një dhomë ishte përshtatur...

“Dhomë bari” brenda në banesë kapet 47 vjeçari në Kurbin

0
Një 47 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kurbinit, pasi brenda në banesën e tij është kapur një dhomë e përshtatur për...

Përkeqësimi i motit, pezullohen lundrimet me tragete në linjat Durrës-Bari dhe...

0
Drejtoria e Përgjithshme Detare njofton se si rezultat i erërave të forta me drejtim  Jug-Jugperëndim dhe  Jug-Juglindje në datën 30 mars 2022 deri më...

Malësi e Madhe/ Kthyen biznesin në “shtëpi bari”, shpallen në kërkim...

0
Dy persona janë shpallur në kërkim nga policia e Shkodrës pasi kishin kthyer biznesin e marrë me qira në "shtëpi bari".Në kuadër të operacionit...

Zbulohet “shtëpi bari” në Durrës, 2 të arrestuar

0
Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar "LED 2", për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të lëndëve narkotike.Operacioni, i...

Ktheu banesën në shtëpi bari, arrest me burg 40 vjeçarit, lirohen...

0
Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për Anesti Rrapaj. 40 vjeçari u arrestua pak ditë më parë pasi banesën...

Ballkani stërvitet në fushë me bari natyral

0
Skuadra e Ballkanit ka udhëtuar drejt Rugovës së Pejës për t’u përgatitur sa më mirë për ndeshjen ndaj Flamurtarit. Futbollistët e Ballkanit këtë të mërkurë kanë...

Pse macet hanë bari dhe a është kjo e dëmshme për...

0
Edhe pse bari nuk tretet mirë te macet, ai është i mbushur me fibra dhe përmban acid folik, që është thelbësore për shëndetin metabolik...

E perplasi furgoni dhe e mori zvarre, kush eshte shqiptari qe...

0
ITALI Një shqiptar ka humbur jetën në Bari si pasojë e një aksidenti rrugor. Viktima është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS