16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bareve

Etiketim: bareve

Lokalet nuk frekuentohen si dikur/ Shoqata e bareve e restoranteve: Shumë...

0
Krizë pas krize, puna në bare dhe restorante nuk është më si dikur. Ky duhet të ishte muaji kur fluksi i njerëzve në lokale...

Ndalimi i hapjes së bareve të natës, punonjësit e pronarët protestë...

0
TIRANA Artistë, punonjës dhe pronarëve të bareve, pub-eve dhe diskove të natës janë ngritur në protestë kundër aktit normative të qeverisë para kryeministrisë. Ata nuk...

Ndalimi i hapjes së bareve të natës dhe diskove, artistët, punonjësit...

0
TIRANA Artistë, punonjës dhe pronarëve të bareve, pub-eve dhe diskove të natës janë ngritur në protestë kundër aktit normative të qeverisë para kryeministrisë. Ata nuk...

“Nesër në protestë”/ Shoqata e bareve reagon pas mbylljeve të diskove:...

0
Shoqata e Bareve i kërkon qeverisë të tërhiqet nga vendimi për mbylljen e aktiviteteve të clube-ve të natës dhe diskove duke thënë se pasojat...

Pandemia detyron mbylljen e një prej bareve më të njohura në...

0
Pandemia e koronavirusit ka ndikuar ndjeshëm tek aktivitetet sociale dhe argëtuese gjatë natës në të gjitha qytetet amerikane, përfshirë Uashingtonin. Por këtë javë një...

Britaniket vërshojnë bareve në të premten e parë të alkoolit pas...

0
Britanikët e etur për alkool vërshuan mbrëmë në bare, pub-e e më pas në ‘fast food-e’, në të premten e parë të shthurjes pas...

Uashingtoni mbështet mbylljen e bareve ndërsa përhapet COVID-19

0
Një këshilltare e lartë e Shtëpisë së Bardhë shprehu mbështetje të mërkurën për mbylljen e bareve në Shteteve të Bashkuara ndërsa vendi po përjeton...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS