14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bares

Etiketim: Bares

Policia i sekuestron 70 mijë euro dhe makinën luksoze Julian Sulos,...

0
Policia e shtetit njoftoi se i sekuestroi 70 000 euro dhe një automjet me vlerë 100 000 euro, 39-vjeçarit Julian Sulos, të njohur si...

Vrasja e Besnik Hidës në mes të Lushnjes, dyshohen rivalët e...

0
Në Lushnje po lahen hesapet e vjetra. Vrasja në Lushnje lidhet drejtpërdrejt me atë të pasdites së 11 Tetorit të 2017-ës, kur një atentat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS