24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bardhezinjtë

Etiketim: bardhezinjtë

Bardhezinjtë i kanë bërë një tjetër ofertë brazilianit

0
Juventusi dhe Barcelona po punojnë intensivisht për të mbyllur me sukses operacionin e shkëmbimit mes futbollistëve Miralem Pjanic dhe Mattia De Sciglio, dhe mesfushorit...

Ish-lojtari i Juventus kritikon Sarri-n dhe paralajmëron bardhezinjtë

0
Ish-mbrojtësi i Juventus-it, Alessandro Birindelli, nuk i ka kursyer kritikat për skuadrën e Maurizio Sarri-t pas humbjes së pësuar në finalen e Kupës së...

Reja: Ja cili lojtar i Kombëtares do të ishte ideali për...

0
Edi Reja është një tifoz i Udinezes në Serinë A. Këtë gjë trajneri i Kombëtares shqiptare e ka zbuluar në një prononcim për “Tuttoudinese.it”....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS