14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bardhekaltërve

Etiketim: bardhekaltërve

Ballkani dhe Prishtina ndajnë pikët, bardhekaltërve u shuhen ëndrrat për titull

0
Ballkani dhe Prishtina u ndanë me barazim me rezultat 2:2 në stadiumin e qytetit në Suharekë, rezultat ky që kryeqytetasve ua shuan ëndrrat për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS