19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bardhec

Etiketim: Bardhec

Bardhec Seferi: Urime ‘Bota sot”

0
Ish futbollisti i mirënjohur Bardhec Seferi uron gazetën kombëtare “Bota sot”.  Ish reprezentuesi i Kosovës dhe njeriu që sakrifikoi shumë në kohën e gjeneratës së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS