26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bardh

Etiketim: Bardh

Krasniqi: Ngritja e letrës së bardhë simbolizon dërgimin e mesazhit të...

0
Aktivitete të shumta janë organizuar sot me rastin e mbylljes së kampanjës me letër të bardhë, të nisur më 6 prill, në shënimin e...
Përmes imazheve bardhë e zi, Donald Veshaj paralajmëron projektin e ri

Përmes imazheve bardhë e zi, Donald Veshaj paralajmëron projektin e ri

0
Aktori i njohur, Donald Veshaj mbetet ndër personat më të komentuar në mediat rozë, sidomos pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP.Aktori dhe këngëtari shqiptar,...

​Pritjet në Jarinje e Dheu i Bardhë deri në 60 minuta

0
Pritjet për të hyrë në Kosovë në orët e pasdites janë deri në 60 minuta, pasi qytetarët që morën pjesë në zgjedhjet serbe kanë...

Dëborë në prill! Bulqiza vesh “mantelin e bardhë” edhe në pranverë

0
Edhe pse jemi në muajin prill, zyrtarisht në pranverë, qyteti verior i Bulqizës sërish ka veshur "mantelin e bardhë".Bulqiza është përfshirë nga reshje shiu...

“Tamponet me racion!”/ Bardh Spahia-Manastirliut: Merr masa për kite të tjera...

0
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka sulmuar sërish qeverinë lidhur me numrin e tamponëve që bëhen në vend për gjurmimin e covid-19. ...

Bardh Spahia: Qeveria është dorëzuar para Covid-19! A ke një plan...

0
Kjo qeveri është fatkeqësia më e madhe që u ka rënë shqiptarëve në historinë e tyre. Një qeveri që dështoi të marrë masat e duhura...

“I dyshuar me Covid, iu ngatërrua tamponi”/ Bardh Spahia: Presioni i...

0
Demokrati Bardh Spahia, me anë të një postimi në Facebook ka reaguar rreth situatës epidemiologjike në vend. Ai shkruan se një 69 vjecar nga...

Shtimi i rasteve me Covid-19/ Bardh Spahia akuza ndaj Qeverisë: Dështim...

0
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, me anë të një postimi në Facebook ka reaguar lidhur më shtimin e rasteve të reja me Covid-19...

Rastet e infektimi me koronavirus në spital, Bardh Spahia: Dështimi i...

0
21 rastet e reja të të infektuarve me Covid-19, të publikuar sot sipas PD “vërtetojnë më së miri faktin se në këtë epidemi, shqiptarët...

Bardh Spahia denoncon tjetër incident te Ministria e Shëndetësisë: Po hapin...

0
Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, denoncon një tjetër incident në Ministrinë e Shëndetësisë, duke u shprehur se djegia e dokumenteve dhe bllokimi i informacionit nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS