14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet BarcelonëSemedonëManchesterCity

Etiketim: BarcelonëSemedonëManchesterCity

Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City?

0
Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City? Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve. Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS