14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barcelonanë

Etiketim: Barcelonanë

E ardhmja e Messit te Barcelona në dyshim

0
Presidenti i Barcelonës, Bartomeu, ka blinduar kapitenin Lionel Mesi dhe thotë se ai nuk do të largohet nga katalanasit. Pavarësisht lajmeve të shumta që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS