16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barbarët

Etiketim: Barbarët

Ish-ministrja Karabina denoncon: “Barbarët” shemben Teatrin bashkë me flamurin kombëtar

0
E ftuar në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, ish-ministrja Mirela Karabina tha se Teatri u shemb dhe nuk u kujdes njëri që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS