23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barbare

Etiketim: barbare

India thotë se trupat e ushtarëve të vrarë nga Kina janë...

0
India tha sot se ushtarët e saj të vrarë ishin gjymtuar pasi u rrahën për vdekje nga trupat kineze, si dhe ka treguar pamje...

Përdorimi i gazit lotsjellës në Velipojë/ Basha: Këto akte barbare janë...

0
IKMT-ja ka nisur aksionin për të prishur ndërtimet pa leje në Velipojë dhe pasditen e sotme ka pasur edhe përplasje midis banorëve dhe policisë. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS