19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barbados

Etiketim: Barbados

Rihanna planifikon të zhvendoset në vendlindjen e saj në Barbados me ASAP Rocky për të rritur dja…

Rihanna planifikon të zhvendoset në vendlindjen e saj në Barbados me...

0
Rihanna thuhet se po planifikon të rrisë djalin e saj të porsalindur në vendin e saj të lindjes, Barbados.Këngëtarja, 34 vjeç, dhe i dashuri...

Barbados, oferta e rrallë: Një vit punë nga plazhi për të...

0
Njerëzit që punojnë në distancë mund të kenë shansin të zhvendosen në Barbados për një vit, sipas propozimeve të reja që po merr në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS