14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barazojnë

Etiketim: barazojnë

Ramadani, Ajeti e Hetemi me Vejlen barazojnë në derbi

0
Reprezentuesi i Shqipërisë, Ylber Ramadani, me ekipin e Vejles, në konak të vetin nuk arritën më shumë se një barazim (1:1) me Viborgun, në...

Juventusi dhe Milani barazojnë pa gola, “Zonja e Vjetër” kalon në...

0
Juventusi dhe Milani nuk kanë arritur ta gjejnë rrjetën në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, ndërsa pas këtij barazimi “Zonja e...

Berisha me Fortunën barazojnë, Gjasula e Paderborn befasojnë Leipzigun

0
Fortuna nga Dyseldorfi si vendas u nda baras 2:2 me Hoffenheimin, në kuadër të javës së 30-të të Bundesliga I në futboll. Reprezentuesi i Kosovës,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS