30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barazinë

Etiketim: barazinë

Hasani ishte pjesë e panelit për Barazinë Gjinore në konferencën e...

0
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, bashkë me këshilltaren strategjike të KOK, Elda Gjoka, morën pjesë në takimin përmbledhës me panelistët e...

Angelina Jolie flet per fuqizmin e gruas gjatë  bisedes për barazinë...

0
Humanistja dhe fituesja e çmimit Oscar flet per fuqizimin e gruas dhe barazinë gjinore gjatë një bisede me ish sekretaren e shtetit Madeleine Albright....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS