19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barazimit

Etiketim: barazimit

Pas barazimit ndaj Atalantës, flet Amir Rrahmani

0
Ylli i Kosovës dhe Hellas Veronës, Amir Rrahmani, është shprehur i kënaqur me paraqitjen e skuadrës jo vetëm në barazimin me rezultat 1:1, por...

Flet Rrahmani, pas barazimit kundër Atalantas

0
Ylli i Kosovës dhe Hellas Veronës, Amir Rrahmani, është shprehur i kënaqur me paraqitjen e skuadrës jo vetëm në barazimin me rezultat 1:0, por...

Pique, mesazh kundër ish-shokut të skuadrës pas barazimit 2-2 me Celta-n

0
Barcelona ka barazuar 2-2 kundër Celta Vigo-s dhe mund t’i ketë hapur rrugën Real Madrid-it që të marrë kreun e renditjes mbrëmjen e sotme. Situata...

Suarez, i irrituar pas barazimit në La Liga: Ishte ndeshje jetike

0
Sulmuesi Luis Suarez e ka pranuar se barazimi me rezultat 2:2 i Barcelonës kundër Celta Vigos ia ka lënë atij një shije të hidhur,...

Conte pas barazimit me Sassuolon: Interi meritoi më shumë

0
Trajneri Antonio Conte nuk e kupton sesi Interi hodhi epërsinë e tyre për një barazim 3-3 me Sassuolon në ndeshjen e javës së 27-të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS