14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barazi

Etiketim: Barazi

Festivali feminist “FemArt”, për dhjetë ditë bënë thirrje për barazi e...

0
Festivali feminist më i madh në Kosovë e rajon mbahet edhe sivjet.Festivali FemArt, do të mbledhë artistët dhe aktivistet vendore e ndërkombëtare, me moton...

U mbajt punëtoria me temë “Hartimi i Strategjisë Komunale për Barazi...

0
Organizuar nga Zyra për Barazi Gjinore e komunës së Vitisë, është mbajtur sot punëtoria me temë "Hartimi i Strategjisë komunale për Barazi Gjinore dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS