14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baraz

Etiketim: baraz

Drita dhe Ballkani luajnë baraz, Drita shpallet kampion

0
Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Gjilanit dhe Ballkanit me rezultat të barabartë 2:2. Golat për skuadrën e Ismet Munishit në këtë ndeshje i shënuan Mirlind Daku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS