19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barabartë

Etiketim: barabartë

Pse kimia e fortë nuk është gjithmonë e barabartë me një...

0
Një analizë për divorcet në SHBA tregoi se pothuajse gjysma e çifteve ndahen për shkak të pritshmërive jorealiste. Konceptet e gabuara mund të lindin...

“Vini maskat!”. Rama e nis fjalën me thirrje ndaj deputetëve, Rudina...

0
Kryeministri Edi Rama e nisi fjalën në kuvend me thirrje ndaj deputetëve për të vendosur maskat. “Maska është tanimë e detyrueshme ne ambiente...

Nishani: Në zgjedhje nuk ka mazhorancë dhe opozitë, por blloqe politike...

0
Ish-presidenti Bujar Nishani shprehet kundër ndryshimeve kushtetuese. Përmes një postimi në Facebook, Nishani shkruan se Kushtetuta dhe Kodi Zgjedhor nuk janë ligje e legjislacion që përfaqësojnë...

Aktorja shqiptare tregon benifitet e maskës: Të gjithë jemi të barabartë,...

0
Me rritjen e numrit të infektuarve në vend, janë vendosur edhe masa më rrepta për parandalimin e pandemisë Covid-19. Edhe në rrjetet sociale emra të...

Hoti: Sot u trajtuam si plotësisht të barabartë me Serbinë

0
Kryeministri Avdullah Hoti sonte në Rubikon duke folur për samitin virtual të Parisit, ka thënë se Kosova u trajtua e barabartë me Serbinë. ‘’Sot u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS