26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barabart

Etiketim: barabart

​Hovenier: Romët në Kosovë të kenë qasje të barabartë në arsim...

0
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Republikën e Kosovës. Ambasadori Jeffrey Hovenier në Ditën Ndërkombëtare të Romëve ka thënë se mbetet punë për t'u...

“Ligji është i barabartë për të gjithë”, Anila Hoxha: Të kapur...

0
Gazetarja Anila Hoxha thotë se gjyqtarja Enkeleida Hoxha dhe kardiokirurgu Edvin Prifti ishin dy persona që iu dolën emrat në afera korrupsioni gjatë të...

Georgina mbështet komunitetin e njerëzve me ngjyrë: Të gjithë jemi të...

0
Modelja e njohur me famë botërore, spanjollja Georgina Rodriguez, është një nga modelet më të dashura për publikun. Famën e saj ajo e ka rritur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS