26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Banuara

Etiketim: banuara

Gjashtë raste të reja me koronavirus dhe 40 të shëruar në...

0
Në zonat e banuara me serbë në Kosovë janë regjistruar gjashtë raste të reja me koronavirus dhe 40 të shëruar, njoftoi sot specialisti i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS