30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Banuar

Etiketim: banuar

Avioni bie në zonë të banuar, marrin flakë shtëpitë

0
Një avion është rrëzuar në një zonë të banuar të Nju Xhersit, duke i vënë flakën dy shtëpive. Administrata Federale e Aviacionit Amerikan dhe Bordi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS