26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bankinën

Etiketim: bankinën

Mbi bankinën e Mauricio Sarrit ka rënë një tërmet i vërtetë

0
Mbi bankinën e Mauricio Sarrit ka rënë një tërmet i vërtetë dhe ai nuk pritet që të pushojë lehtë. Madje, për të kuptuar dëmet që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS