30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bankës Botërore

Etiketim: Bankës Botërore

Raporti i Bankës Botërore: Shqipëria, ndër 10 vendet me përmirësimin më...

0
Banka Botërore ka publikuar ditën e sotme një raport që tregon përmirësimet në 174 vendeve sa i përket arsimit dhe shëndetësisë. Por pandemia e Covid-19...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS