16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bankare

Etiketim: bankare

Google në Rusi do të paraqesë falimentimin pas konfiskimit të llogarisë...

0
Dega ruse e Google ka vendosur të paraqesë falimentimin pasi autoritetet konfiskuan llogarinë e saj bankare, duke e bërë të pamundur pagesën e stafit...

U arrestua se i bllokoi llogaritë bankare familjarëve të një të...

0
Me kërkesë të Prokurorisë së Tiranës, gjykata ka liruar nga qelia Fatos Alimadhin. Përmbaruesi Alimadhi u arrestua dy ditë më parë pas kallëzimit të...

Nga hotelet te miliona euro në llogari bankare, Kraja bën bilancin...

0
Konferenca për pasuritë kriminale mblodhi bashkë në Tiranë gjyqtarët, prokurorë dhe këshilltarë gjyqësorë nga Ballkani Perëndimor.Kreu i SPAK, Arben Kraja, në fjalën e  tij...

Me tri llogari bankare, i konfiskohen 140 milionë lekë 66-vjeçarit nga...

0
Policia e Fierit ka sekuestruar tre llogari bankare të një 66-vjeçari, me vlerë 140 milionë lekë, që dyshohen se janë përfituar nga veprimtaria kriminale...

Izraeli ekstradon në ShBA rusin e akuzuar për vjedhjen e 20...

0
Një shtetas rus, i dyshuar për krime kibernetike, është paraqitur për herë të parë në një gjykatë amerikane të martën pasi u ekstradua nga...

Numrat e llogarive bankare/ Ministria e Mbrojtjes apel qytetarëve: Ndihmoni të...

0
Shqiptarët duhet të solidarizohen me personat e prekur nga tërmeti i fortë i rënë dje. Për këtë arsye Ministria e Mbrojtjes ka vënë në dispozicion...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS