Ballina Etiketimet Bankar

Etiketim: bankar

Fitimi neto i sektorit bankar në Shqipëri arriti në 3.28 miliardë...

0
Sektori bankar në Shqipëri e ka mbyllur tremujorin e parë të këtij viti me fitim, por në rënie të ndjeshme krahasuar me vitin e...

Berisha akuza kryeministrit: Rama do të shtijë në dorë regjistrin bankar!

0
Ish-kreu i PD-së, Sali Berisha ka hedhur akuza të rënda ndaj kryeministrit Edi Rama, pak orë pas përfundimit të Asamblesë së Partisë Socialiste.Në lidhje...

BSH: Tërmeti dhe pandemia ndikime negative në sistemin bankar, gjatë 2019...

0
Fatkeqësitë natyrore të njëpasnjëshme kanë dhënë efekte negative edhe në sistemin bankar në vend. Tërmeti i 29 nëntorit dhe më pas pandemia në këtë...

Banka e Shqipërisë/“Cash”-jashtë sistemit bankar në rekorde historike, merret vendimi për...

0
Qarkullimi i parasë “cash” në ekonomi ka njohur rritjen më të fortë të viteve të fundit në prill të këtij viti, pikërisht gjatë kulmit...

​FMN: Sektori bankar nën presion deri në vitin 2025

0
Sektori bankar global do të mbetet nën presion deri në vitin 2025, madje edhe kur ekonomia globale të fillojë që të rikuperohet nga kriza...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24