Ballina Etiketimet Banjë

Etiketim: banjë

Nëna e Elon Musk – gruaja më e vjetër që pozon me rroba banje për “Sports Illustrated”

Nëna e Elon Musk – gruaja më e vjetër që pozon...

0
Maye Musk, nëna e Elon Musk, është një nga modelet e paraqitura së fundmi në kopertinën e revistës "Sports Illustrated Swimsuit".E lindur në Afrikën...

Me rroba banje, celulit dhe pa fotoshop, si duket trupi i...

0
Na është krijuar ideja se të famshmet nuk kanë imperfeksione dhe as nga shtatzënia trupi i tyre nuk pëson ndryshime të mëdha. Por nuk...

Birrën mund ta përdorni në kuzhinë, banjë, madje edhe në kopsht–...

0
Hiletë me birrën të cilat nuk i keni provuar kurrë Pija e preferuar është e shkëlqyeshme për lëkurë dhe flokë, gjellëve u jep aromë të...

Françeska Jaçe nuk i lë vend imagjinatës, super e “nxehtë” me...

0
Modelja Franceska Jace është një ndër modelet shqiptare më seksi, dhe këtë e tregon shpeshherë me fotot që poston në rrjete sociale. Modelja e njohur,...

Lehtësoni simptomat e fibromialgjisë me banjë nga kanabidioli të bërë në...

0
Fibromialgjia është një sëmundje e gjatë jetësore e karakterizuar nga përhapja e dhimbjeve në të gjithë trupin. Njerëzit të cilët kanë këtë kondicion dhe shfaqin...

​A guxojmë t’i ruajmë parfumet në banjë

0
Një studim i kohëve të fundit tregoi se 45 për qind e njerëzve mbajnë parfume ose losione pas rrobave në dhomë gjumi, 39 për...

2 vjeçarja vdes aksidentalisht në banjë, prindërit e ‘coptuan’ trupin e...

0
Një nënë dhe baba  u përpoqën të shpërndanin trupin e vajzës së tyre në acid pasi ajo u mbyt në banjë aksidentalisht. Mbetjet e trupit...

Nga peshqirët tek stolitë, 5 gjërat që nuk duhet t’i mbani...

0
Ka mjaft gjëra që nuk duhet t’i ruani në banjën tuaj. Ilaçet, make-up dhe brisqet janë tre më kryesoret, por lista është shumë më...

Peshqirët, kozmetikën dhe aparatet e rrojës assesi nuk bën t’i mbani...

0
Shumica e njerëzve mbajnë peshqirët, kozmetikën dhe aparatet e rrojës në banjë, mirëpo kjo në të vërtetë nuk është fare zgjidhje e mençur Dallimet e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24