30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bang

Etiketim: Bang

Big Bang bëhet baba për herë të parë

0
Producenti Arbër Gjikolli, i njohur si Big Bang Beats është bërë baba për herë të parë. Ai dhe gruaja e tij, Blerina Bokshi, kanë mirëpritur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS