23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baner

Etiketim: baner

Tifozët e Ajax me një baner të veçantë, kërkojnë qëndrimin e...

0
Portieri i Ajax Andre Onana ka tërhequr vëmendjen e disa skuadrave të mëdha ku mes tyre janë Chelsea dhe ish-ekipi i tij Barcelona. Kamerunasi duket...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS