26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Banditesk

Etiketim: banditesk

Sulmi i Edi Ramës ndaj Syri.net, Berisha: Një akt banditesk! –...

0
Nga Sali Berisha. Bastisja dhe arrestimi i gazetarëve në detyrë nga narkopolicia te Syri.net dhe Syri TV; Artan Cena, Aurel Rakipllari, Ermal Rizai, Gelsi Bakollari,si një medie...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS